Harmonogram Apple na najbliższe tygodnie...

Mac OS 10.7.x
Nie, nie mam własnej „wtyczki” w Apple.
Chodzi mi o moje i Wasze typy…Niestety jak każda wersja „zero” 10.7 ma kilka wad wieku niemowlęcego. Sika w majty, drze się w nocy i ściąga wszystko ze stołu… No dobra, trochę przesadziłem. Osobiście narzekam czasem na WiFi no i Safari potrafi rozpędzić się z pożeraniem RAM ale nie jest to wielki problem dla Mac Wyznawcy. Inni pewnie bardziej niecierpliwie wyczekują poprawek.

Apple wysłało już do deweloperów 10.7.2, a zaginiona wersja 10.7.1 może być na szybko testowana wewnętrznie u Apple. Ta wersja z dwójką ma wsparcie dla iChmurki.
Z powodu drobnych niedociągnięć Apple raczej nie będzie czekało z pierwszą aktualizacją do momentu uruchomienia iCloud. Stawiam, że 10.7.1 pojawi się w SU jeszcze na koniec sierpnia.
Nie sądzę aby chmurę odpalili we wrześniu, bo to co dają deweloperom świadczy o tym, że jeszcze jest sporo pracy, a sam Stefan obiecywał iCloud i iOS5 na jesień.
Wiele serwisów informacyjnych podaje, że Apple chce się 7 września czymś pochwalić. Zazwyczaj wrzesień to pora na anonse muzyczno iPodowe ale już zdarzało się, że były to wieści iPhonowe. Moim zdaniem będzie to zapowiedź nowych iPhonów i więcej szczegółów o iCloud i iOS5.
Same zaś iPhony, iCloud i OS 10.7.2 Lion pojawią się w ostatnich dniach września lub na początku października (jesień do jesień).

Zakładów nie przyjmuję, ale komentarze są do Waszej dyspozycji ;-)