Kolejne odkrycie na własnym serwerze! Historyczne fotki z MacWro :)

Pasted Graphic 1
Naprawdę przedziwne rzeczy można znaleźć na własnym serwerze WWW!
Właśnie jak szukałem nowego tematu, znalazłem zdjęcia i relacje ze spotkań organizowanych we Wrocławiu przez Zbyszka Pilipa przy moim skromnym współudziale.
Najśmieszniejsze, że kilka tekstów wydaje się być nadal aktualnych (a były to lata 2001-2002)...

Pozwolę sobie zacytować własny tekst z „MacWRO IV - wydanie specjalne - 27.12.2001”:„Impreza rozpoczęła się o 17.30 a kończyła po 22 :) Na spotkaniu były ponad 24 osoby w tym kilka nowych twarzy i sporo dziewczyn.
Po początkowym zamieszaniu związanym z brakiem miejsc w lokalu, impreza się rozkręciła.
Koło 18 przyszedł nasz Gość Specjalny - Seweryn - programista z działu DVD Apple (z samej kwatery głównej - jedno piętro pod
Steve'em Jobs'em :)
Od niego dowiedzieliśmy się, że pracować w
Apple to jest tak jak nam się wydaje - czyli wspaniale. Atmosfera pracy, brak uniformów :) lekki luzik, ale praca ciężka i często po godzinach. Jobs "widziany z bliska" jest facetem, który jak czegoś chce lub sobie wymyśli to to osiągnie i prawie nigdy się nie myli - widać, że to wizjoner, utrzymuje też częsty kontakt z pracownikami.
Seweryna zaskoczyły nasze problemy z polskością w systemie. Obiecał, że sam sprawdzi i może szepnie słówko w dziale lokalizacji :)
Zasmuciło go swobodne podejście w Polsce do praw autorskich - jedyne czym można go było pocieszyć to to, że pomalutku ludzie zaczynają rozumieć, że kopiowanie programów to kradzież.
Na koniec mieliśmy pokaz slajdów z
Tytanica i mogliśmy pomacać Apple iPod.
I znowu wyrób
Apple mimo bardzo dobrych zdjęć i prezentacji trzymany w rękach wydaje się być o wiele ładniejszy niż można by się tego po zdjęciach spodziewać.
Osobiście wydał mi się mniejszy niż na fotkach, ale za to zaskoczył mnie ciężar - nie jest to jakieś tandetne chucherko, ale kawałek solidnego (malutkiego) sprzętu.”

Tu znajduje się archiwalna (i archaiczna ;-)) storna relacji z MacWro.