AnyPlayer - oglądaj filmy w iPhone bez konwersji

AnyPlayer Ikonka
Zaawansowany odtwarzacz czytający wiele popularnych formatów audio i wideo dodatkowo z obsługą napisów w plikach tekstowych i jak by tego było mało to chwilowo za darmo.Jest to nowy program zdecydowanie wart uwagi. Dzięki niemu można uniknąć czasochłonnej i niewygodnej konwersji plików z filmami. Dodatkową atrakcją zwłaszcza dla nas jest obsługa napisów w plikach tekstowych.
Program zaopatrzyć w filmy i pliki audio możemy na trzy sposoby: tradycyjnie przez USB i iTunsa, lub wygodniej za pomocą wbudowanych w program serwerów http (ładujemy z komputera za pomocą przeglądarki WWW) i ftp (ładujemy klientem ftp).
Program wymaga iPhone 3GS (i działa na nim sprawnie) lub lepszego i jest wart nawet swojej „normalnej” ceny: 1,59€.
Z wad jakie znalazłem po szybkich testach:
Pomimo ustawienia odpowiedniego kodowania znaków pliku z napisami, polskie literki się krzaczyły. Pomogła ręczna konwersja w darmowym TextWranglerze na UTF-8. Możliwe, że kodowanie trzeba było ustawić przed wgraniem filmu, ale to też należało by traktować jako wadę.
Po wgraniu filmu z dodatkowym plikiem tekstowym i jego skasowaniu plik tekstowy nie jest usuwany.
Ale ponieważ jest to wbrew oznaczeniu (1.01) pierwsza i dopiero kilkudniowa wersja można liczyć na poprawki (wyślę uwagi do producenta).

Obsługiwane formaty:
  • Filmy: AVI, ASF, MKV, FLV, MP4, 3GP, MOV, WMV, M4V, TS.
  • Napisy: SMI, SRT.
  • Muzyka: MP3, FLAC, M4A + albumy z iPhona.
  • Striming: HTTP Live M3U8.

Ściągajcie dopóki jest jeszcze za darmo: AnyPlayer w App Strore.

AnyPlayer 3AnyPlayer 1
AnyPlayer 4