OtterBox Defender czyli jak obronić iPhona

OtterBox Defender

Z wakacjami i coraz dłuższymi wyprawami w nieznane tereny (rowerem i nie tylko) postanowiłem podnieść stopień ochrony mojego iPhona.
Podniosłem go za pomocą „pancernej” obudowy (etui) OtterBox Defender.OtterBox Defender jest trzyelementową (plus klips) obudową zabezpieczającą naszego iPhona przed wszystkim poza dużymi ilościami wody.
Powiększa w dość istotny sposób wymiary naszego iPhona ale nadal użīwa się go wygodnie i pewnie, a dodatkowe „strefy zgniotu” znacznie ograniczają możliwość uszkodzeń przy upadku nawet ze znacznej wysokości. Obudowa ma wbudowaną „szybkę” z mocnego odpornego na zarysowania tworzywa przez co nie musimy stosować folii na ekran.
OtterBox-Defender-elementy
Piszę ten tekst po dwóch tygodniach używania obudowy OtterBox Defender i muszę podkreślić, że tak jak z poprzedniej OtterBox Commuter którą używałem przez pół roku z tej też jestem bardzo zadowolony.

OtterBox Defender dodatkowo wyposażony jest w klips na pasek, który bardzo pewnie trzyma iPhona w swoich objęciach ale nie utrudnia jego wyjęcia (robi się to spokojnie jedną ręką).

OtterBox-Defender-klips

OtterBox Defender to cała seria obudów na różne urządzenia w tym iPad’y!

Więcej zobaczycie na filmie z testów, który Wam serdecznie polecam ;-)

Otterbox defender dla iPhone 5s i 5. Test
Otterbox defender dla iPhone 5s i 5. Test