Kamera do zadań ekstremalnych PQI Air Cam WATER

PQI Air Cam WATER
Nie trzeba być ekstremistą aby znaleźć zastosowanie dla „ekstremalnej” kamery. Ja takie zastosowania już dawno maiłem „wymyślone” tylko „ekstremalnej” kamery mi brakowało. Sytuacja się zmieniła gdy w moje ręce trafiła PQI Air Cam WATER.Jest to maleńka, wyczynowa kamera wodoodporna rejestrująca filmy w HD 1080 i robiąca zdjęcia 5Mpix. Można ją stosować podczas uprawiania sportów ekstremalnych czy to letnich, wodnych czy zimowych. Nadaje się jako rejestrator samochodowy oraz kamera pokładowa w modelach RC.
Amatorzy efektów filmowych też znajdą dla nie zastosowanie nawet w warunkach domowych ;-)

Kilka informacji technicznych:

Tane techniczne PQI Air Cam

Razem z kamerą dostajemy całkiem niezły pakiet akcesoriów:

PQI Air Cam WATER Co w pudełku

Dodatkową jej zaletą obecnie jest cena. Dla moich czytelników ;-) razem z Apple-User.pl przygotowałem niespodziankę. Można będzie przez jakiś czas nabyć tą kamerę w cenie poniżej 500 zł z VAT!

Co ta kamera potrafi? O tym przeczytacie we wpisie: PQI Air Cam WATER ekstremalna kamera nie tylko dla ekstremistów. Teraz dla zachęty kilka klatek wyjętych z filmów nią nakręconych.

Klatka podwodnaKlatka

Więcej o kamerze i jak ją tanio kupić dowiecie się we wpisie: PQI Air Cam WATER ekstremalna kamera nie tylko dla ekstremistów.
A na koniec film z testu:

Informacje okazały się przydatne?
Daj znać znajomym o tym wpisie i zrób to po applowsku ;-)
MacWyznawca udostępnij wpisMacWyznawca udostępnij wpis