Rekord sprzedaży iPhona będzie pobity!

iPhone Sold Out

Tak, nie ma na końcu tytułu znaku zapytania, bo to już pewnie. Apple wyprzedał już całą pulę iPhonów 4S przeznaczonych do przedsprzedaży. Jest to na pewno więcej niż 500 000 szt!
Najpierw AT&T podał informację, że w ciągu 12 godzin „wyprzedał” całą pulę 200 000 szt. iPhonów 4S przeznaczonych do przedsprzedaży. A to tylko jeden z 4 operatorów w USA, którzy mają iPhone 4S w ofercie. Dodatkowo Apple również przez swoją stronę sprzedaje iPhony 4S. Jeszcze ciekawiej wyglądała sytuacja poza USA. W 6 krajach: Francji, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie termin dostawy iPhonów 4S zmienił się z 14 października na 1-2 tygodnie. już w piątek wieczorem naszego czasu. W USA iPhonów 4S wystarczyło jeszcze na 12 godzin dłużej. Prawdopodobnie Apple maił przynajmniej 500 000 szt. iPhonów przeznaczonych na pierwszy rzut sprzedaży wysyłkowej i ta pula się wyczerpała. Na premierę 14 października muszą być przygotowane jeszcze setki tysięcy (miliony) kolejnych szt. w salonach Apple i u „telekomów”.
Trzeba również pamiętać, że Apple ma teraz szerszy zasięg, sprzedaje iPhona w 3 sieciach komórkowych w USA i w 7, a nie 5 krajach.
To będzie rekord!