Konkurs iPure: wyniki i kontynuacja!

iPureKonkurs

Do wczoraj do północy czekałem na zgłoszenia konkursowe iPure. Ostatnie zgłoszenie nadeszło o: 22:34:44. Okazało się, że były również odpowiedzi niepoprawne…Za pomocą strony random.org wylosowałem zwycięzcę. Numery zostały nadane wg kolejności zgłoszeń (pierwsza poprawna odpowiedź numer 1, ostatnia poprawna - ostatni numer).

Losowanie „wybrało” kolegę Mateusza którego poprawną odpowiedź cytuję w całości: W filmiku o iPure były używane dwie ściereczki - niebieska i zielona :) Jeśli mógłbym wybrać to chciałbym iPure do szkła (przyda się do iMac'a i innych i-urządzeń).

Zwycięzca został mailem poproszony o adres (pocztowy ;-)

Największą popularnością cieszył się środek do aluminium (sporo ponad połowa konkursowiczów), nieco mniejszą do szkła (ponad jedna trzecia), a środek do plastiku wybierał tak z jeden na dziesięciu konkursowiczów. To świadczy o tym, że coraz mniej jest użytkowników starszych MacBooków (takich jak mój), iMaców i Mac mini, które miały obudowy z plastiku i taki wynik powinien cieszyć…

A teraz zapowiadana niespodzianka!
To nie koniec konkursu iPure! Jego kontynuacja nastąpiła w podcaście Jabłecznik do którego wysłuchania zapraszam. Znajdziecie w nim pytanie konkursowe. Tu znajdziesz więcej informacji o konkursie Jabłecznikowym iPure.