Mac Wyznawca pojechał… maraton (mini) rowerowy ;-)

iPhone i RFLKT+ od Wahoo komputer rowerowy

Kto z was przegląda moją stronę wie, że lubię jeździć rowerem. Rower traktuję jako główny środek transportu na średnie dystanse i rekreacyjne wyjazdy. Jednak od trzech lat miałem ochotę wystartować w organizowanym w nieodległej Trzebnicy maratonie rowerowym. Jednak brakowało mi odwagi.Tym razem dopiąłem swojego i pojechałem…
Do tej pory jeździłem z iPhonem na kierownicy co czasem powodowało lekki przestrach, a na dłuższych wypadach (ponad 3h) zmuszało do oszczędzania energii przez wyłączanie ekranu. Tym razem iPhone był w bezpieczniejszym miejscu… rzutem na taśmę dzień przed maratonem dotarł do mnie upragniony Wahoo RFLKT+, który jeszcze na gorąco miałem okazję zacząć testować podczas wyścigu!

Niebawem zamieszczę (muszę jeszcze się sporo napracować) obszerny test tego urządzenia ale już teraz mogę szczerze go polecić wszystkim posiadaczom iPhonów od 4s w grę będących jednocześnie fanami jazdy rowerem!

Aktualizacja: tekst i film już gotowe i znajdziecie je tu: Test RFLKT+ od Wahoo czyli poświęcenie blogera…

Jako przedsmak zobaczcie film z maratonu (zrobiony kamerą PQI Air Cam) na którym Wahoo RFLKT+ pojawia się dość często ;-)
Sam Wahoo RFLKT+ został wysłany do mnie we wtorek i otrzymałem go jak już wspominałem w piątek. Firma amerykańska ale wysyła z Holandii. Możecie poczekać na kompletny test lub już zamówić (choć na majówkę bez dopłaty ze ekspres nie zdążycie ;-)) Wahoo RFLKT+

Link do mojego filmu: VIII Żądło Szerszenia 2014 okiem zawodnika
iPhone i RFLKT+ od Wahoo komputer rowerowy

A tu kilka zdjęć z trasy (na których dumnie obnoszę się z iPhone na ramieniu) zrobionych przez Remika Lipnickiego.
VIII Żądło Szerszenia 2014 okiem zawodnika..VIII Żądło Szerszenia 2014 okiem zawodnika..VIII Żądło Szerszenia 2014 okiem zawodnika..

A! Na pewno bardzo was interesuje jakie miejsce zająłem ;-)
W mojej grupie wiekowej byłem 12 (na 16 startujących), a ogólnie (na dystansie mini) 60 na 88… jak na pierwszy raz to może być ;-)

Tu znajdziecie zapis trasy w Strava i Runkeeper (oba serwisy gorąco polecam).